Flexibele lichtgeleider, 2-armig, armlengte 1600 mm, actieve diameter 4,5 mm
• Flexibele lichtgeleider GLF2-1600-4,5
• 2-armig
• armlengte 1600 mm
• actieve diameter 4,5 mm
• 2-armig
• armlengte 1600 mm
• actieve diameter 4,5 mm
| Artikelnr. | WL62785 |
| Fabrikant | STARLIGHT |
| Fabrikant artikelnr. | 100-003907 |
| Lengte | 1600 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Stalen spiraal, PVC |
| Incl. batterij | nee |
| Omgevingstemperatuur (tot) | 80 °C |
| Glasvezelverbinding | 15 mm |
| Temperatuurinvoer (lichtbron) | 240 °C |
| Stralingshoek | 70 ° |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | STARLIGHT Opto-Electronics Flachslander Straße 8 DE-90431 Nürnberg www.starlight-sl.de |