ESD zijkast, 1000x450x2064 mm, houten uitvoering met scharnierende deuren
• 1000 x 450 x 2064 mm (BxDxH)
• Houten versie met scharnierende deuren
• Houten versie met scharnierende deuren
| Artikelnr. | WL63685 |
| Model | 510.451.01 |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 510.451.01 |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 2064 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |