FLEX stahulp met voetring en glijders, PU, zwart ESD
Goede ondersteuning voor staande activiteiten en voor gecombineerde werkplekken
| Artikelnr. | WL63741 |
| Fabrikant | TRESTON |
| Fabrikant artikelnr. | C19PU-ESD |
| Breedte | 360 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Polyurethaan, gepolijst aluminium |
| Laadvermogen | 120 kg |
| Type (stoel) | glijdend |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |