Schuimstof LL, grijs, 552x352 mm
Schuimstof LL geleidend
| Artikelnr. | WL69341 |
| Fabrikant | WEZ |
| Fabrikant artikelnr. | 1003415 |
| Lengte | 552 mm |
| Breedte | 352 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | grauw |
| Materiaal | PUR |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |