Zware tafelvoet voor verschillende lampen en lampen
Zware tafelvoet die het gewicht van daglichtlampen en loepen ondersteunt.
Compatibele producten:
Omega 5 vergrootglas (E25110)
Omega 7 vergrootglas (E25130)
Lumi (E35500)
iQ vergrootglas (25100)
MAG Lamp S vergrootglas (N1200)
MAG Lamp XL vergrootglas (N1300)
Compatibele producten:
Omega 5 vergrootglas (E25110)
Omega 7 vergrootglas (E25130)
Lumi (E35500)
iQ vergrootglas (25100)
MAG Lamp S vergrootglas (N1200)
MAG Lamp XL vergrootglas (N1300)
| Artikelnr. | WL70408 |
| Fabrikant | DAYLIGHT |
| Fabrikant artikelnr. | E52080 |
| Lengte | 338 mm |
| Breedte | 392 mm |
| Hoogte | 148 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | wit |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 9,5 kg |
| Brutogewicht (fabrikant) | 10,6 kg |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | The Daylight Company Limited Marco Polostraat 2-14 NL-3165 Rotterdam www.daylightcompany.com |