Steeksleutel 6004 Joker XL, zelfnastellend, 19-24 x 256 mm
De Joker 6004 is een zelfinstellende steeksleutel met traploze aanpassing aan verschillende bout- en moermaten - zonder afstelling.
Parallelle, gladde bekken beschermen de onderdelen, terwijl de geïntegreerde ratelfunctie snel werken zonder neerzetten mogelijk maakt. De lage zwenkhoek van 30° zorgt voor een hoge efficiëntie, zelfs in krappe ruimtes.
Een ophanggat maakt praktisch opbergen mogelijk.
• Geschikt voor zeskant boutkoppen en moeren met sleutelbreedtes van 19,0 tot 24,0 mm (metrisch)
• Geschikt voor zeskantbouten en -moeren met sleutelwijdtes van 3/4" tot 15/16" (imperial)
• Automatisch en traploos grijpen van verschillende maten
• Hefboommechanisme vermindert slippen en beschermt tegen beschadiging
• Mechanische ratelfunctie voor snel en continu werken zonder neerzetten
• Terugdraaihoek van slechts 30° door plaatsing in de hoekbreedteprisma's in de bekken
Parallelle, gladde bekken beschermen de onderdelen, terwijl de geïntegreerde ratelfunctie snel werken zonder neerzetten mogelijk maakt. De lage zwenkhoek van 30° zorgt voor een hoge efficiëntie, zelfs in krappe ruimtes.
Een ophanggat maakt praktisch opbergen mogelijk.
• Geschikt voor zeskant boutkoppen en moeren met sleutelbreedtes van 19,0 tot 24,0 mm (metrisch)
• Geschikt voor zeskantbouten en -moeren met sleutelwijdtes van 3/4" tot 15/16" (imperial)
• Automatisch en traploos grijpen van verschillende maten
• Hefboommechanisme vermindert slippen en beschermt tegen beschadiging
• Mechanische ratelfunctie voor snel en continu werken zonder neerzetten
• Terugdraaihoek van slechts 30° door plaatsing in de hoekbreedteprisma's in de bekken
| Artikelnr. | WL71950 |
| Model | 6004 Joker XL |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05020104001 |
| Lengte | 275 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 6004 |
| ESD-compatibel | nee |
| Kopdikte | 16 mm |
| Gereedschapslengte | 256 mm |
| Sleutelmaat | 19-24 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |