Sleutelset in compacte houder zeskant kogeleinde 10 st. kort, mat verchroomd in blister (40411)
Toepassing: Speciaal voor moeilijk bereikbare schroeven.
Bithouder: Alleen voor 6 mm slimBits.
Extra: bolvormige kop maakt schroeven onder een hoek van maximaal 25° mogelijk.
Extra: Door zijn compacte vorm past deze houder perfect in elke duimstokzak.
Extra: gangbare sleutelmaten zijn netjes opgeborgen in de houder.
Lemmet: chroom vanadium staal, doorgehard, mat verchroomd.
In overeenstemming met ISO 2936L.
Inhoud:
1x zeskantige kogelsleutel, kort. Zeskantig kogeleind, kort, mat verchroomd 1,5mm (40401)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 2,0mm (40402)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 2,5mm (40403)
1x Inbussleutel met bolkop, kort. Zeskantige balpen kort 3,0mm (40404)
1x Inbussleutel met bolkop, kort. Zeskantige balpen kort 4,0mm (40405)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskant kogeleind kort 5,0mm (40406)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 6,0mm (40407)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 8,0mm (40408)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 10,0mm (40409)
1x compacte houder
• Blisterverpakking: Ja
• ESD artikel: Geen
• Met batterij: Nee
Bithouder: Alleen voor 6 mm slimBits.
Extra: bolvormige kop maakt schroeven onder een hoek van maximaal 25° mogelijk.
Extra: Door zijn compacte vorm past deze houder perfect in elke duimstokzak.
Extra: gangbare sleutelmaten zijn netjes opgeborgen in de houder.
Lemmet: chroom vanadium staal, doorgehard, mat verchroomd.
In overeenstemming met ISO 2936L.
Inhoud:
1x zeskantige kogelsleutel, kort. Zeskantig kogeleind, kort, mat verchroomd 1,5mm (40401)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 2,0mm (40402)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 2,5mm (40403)
1x Inbussleutel met bolkop, kort. Zeskantige balpen kort 3,0mm (40404)
1x Inbussleutel met bolkop, kort. Zeskantige balpen kort 4,0mm (40405)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskant kogeleind kort 5,0mm (40406)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 6,0mm (40407)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 8,0mm (40408)
1x Inbussleutel met kogelkop, kort. Zeskantige balpen kort 10,0mm (40409)
1x compacte houder
• Blisterverpakking: Ja
• ESD artikel: Geen
• Met batterij: Nee
| Artikelnr. | WL72808 |
| Alternatieve artikelnaam | SB369KH9 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 40411 |
| Lengte | 335 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | Gebaseerd op ISO 2936L. |
| Productserie | 369K |
| Brutogewicht (fabrikant) | 277 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | sprong |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |