Open magazijnbak, 105 x 165 x 75 mm, blauw
De hoogwaardige en duurzame opslagbakken met open voorzijde zijn ontworpen voor dagelijks gebruik in winkels, productiefaciliteiten en magazijnen. De bakken zijn geschikt voor alle standaard metrische rekkensystemen, paternosters en industriële werkstations. Dozen van dezelfde breedte kunnen gestapeld worden. De gegolfde bodem voorkomt dat items op de vloer wegglijden, waardoor kleine onderdelen gemakkelijker kunnen worden vastgepakt. Opbergbakken met open voorzijde kunnen worden opgehangen aan bakprofielen of wandrails.
• RAL5015
• Inwendige afmetingen (BxDxH): 90x105x65 mm
• Geschikt voor productfamilie: Bakwagen
• Materiaal frame: Gekleurd polypropyleen
• Type lade: Conventionele kunststof bakken
• ESD: Nee
• Geschikt voor cleanrooms: Geen
• Temperatuurbestendigheid: -20...+75°C
• Chemische bestendigheid Bestand tegen de invloed van oliën, de meeste zuren en oplosmiddelen
• Inhoud: 0,6 liter
• RAL5015
• Inwendige afmetingen (BxDxH): 90x105x65 mm
• Geschikt voor productfamilie: Bakwagen
• Materiaal frame: Gekleurd polypropyleen
• Type lade: Conventionele kunststof bakken
• ESD: Nee
• Geschikt voor cleanrooms: Geen
• Temperatuurbestendigheid: -20...+75°C
• Chemische bestendigheid Bestand tegen de invloed van oliën, de meeste zuren en oplosmiddelen
• Inhoud: 0,6 liter
| Artikelnr. | WL73607 |
| Fabrikant | TRESTON |
| Fabrikant artikelnr. | 1015-6 |
| Lengte | 165 mm |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Lengte met verpakking | 500 mm |
| Breedte met verpakking | 430 mm |
| Hoogte met verpakking | 400 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | Blauwe kleur |
| Kleur | blauw |
| Materiaal (behuizing) | Gekleurd polypropyleen |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |