Steeksleutelschroevendraaier, 395 HO, 9,3 x 90 mm
De inbusschroevendraaier met holle schacht is ideaal voor schroefverbindingen met uitstekende draadstangen, omdat deze in de holle schacht passen.
De meercomponentenhandgreep zorgt voor een snelle grip en een comfortabele en efficiënte krachtoverbrenging dankzij harde antislipzones met een groot contactoppervlak.
Een geïntegreerde zeskantige afrolbeveiliging voorkomt dat het gereedschap wegrolt, terwijl de handgreepmarkering het gemakkelijk maakt om het gereedschap snel te vinden en toe te wijzen.
• Steeksleutelschroevendraaier voor binnen-zeskantschroeven
• Meer-componenten Kraftform handgreep voor comfortabel en efficiënt werken
• Handgreepmarkering voor snel vinden en eenvoudig sorteren
• Zeskant-afrolbeveiliging voorkomt wegrollen
• Holle schacht voor uitstekende draadstangen, nicromat oppervlak
De meercomponentenhandgreep zorgt voor een snelle grip en een comfortabele en efficiënte krachtoverbrenging dankzij harde antislipzones met een groot contactoppervlak.
Een geïntegreerde zeskantige afrolbeveiliging voorkomt dat het gereedschap wegrolt, terwijl de handgreepmarkering het gemakkelijk maakt om het gereedschap snel te vinden en toe te wijzen.
• Steeksleutelschroevendraaier voor binnen-zeskantschroeven
• Meer-componenten Kraftform handgreep voor comfortabel en efficiënt werken
• Handgreepmarkering voor snel vinden en eenvoudig sorteren
• Zeskant-afrolbeveiliging voorkomt wegrollen
• Holle schacht voor uitstekende draadstangen, nicromat oppervlak
| Artikelnr. | WL74465 |
| Model | 395 HO |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 5029465001 |
| Lengte | 168 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 395 HO |
| Handvatlengte | 112 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| Uitvoergrootte | 10 mm |
| Bladdiameter | 9,3 mm |
| Bladlengte | 90 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |