Opbergbox met open voorzijde 300 x 230 x 150 mm blauw, voor werkstukwagen
• Totale lengte (mm): 300
• Totale breedte (mm): 230
• Totale hoogte (mm): 150
• Kleur: blauw
• Opmerking: L x B x H = 300 x 230 x 150 mm
• Totale breedte (mm): 230
• Totale hoogte (mm): 150
• Kleur: blauw
• Opmerking: L x B x H = 300 x 230 x 150 mm
| Artikelnr. | WL79352 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 1307 |
| Lengte | 300 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |