Laadruimte handtruck buiten 795 x 445 mm
• Pakketdienst: gedemonteerd
• Totale laadcapaciteit (kg): 200
• Bruikbare oppervlakte lengte (mm): 795
• Breedte bruikbaar oppervlak (mm): 445
• Totale lengte (mm): 1475
• Totale breedte (mm): 682
• Totale hoogte (mm): 736
• Banden: lucht
• Wielmaat (mm): 260 x 85
• Totale laadcapaciteit (kg): 200
• Bruikbare oppervlakte lengte (mm): 795
• Breedte bruikbaar oppervlak (mm): 445
• Totale lengte (mm): 1475
• Totale breedte (mm): 682
• Totale hoogte (mm): 736
• Banden: lucht
• Wielmaat (mm): 260 x 85
| Artikelnr. | WL80081 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 6103L |
| Lengte | 1475 mm |
| Breedte | 682 mm |
| Hoogte | 736 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | Handkar |
| Laadvermogen | 200 kg |
| Banden | lucht |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |