Hefvermogen machinekrik 10 tot.
• Pakketdienst: gemonteerd
• Totaal hefvermogen (kg): 10000
• Totale breedte (mm): 170
• Totale diepte (mm): 325,5
• Totale hoogte (mm): 420 - 650
• Hefbereik (mm): 420 - 650
• Opmerking: Hefbereik bij hefklauw 30-260 mm
• Totaal hefvermogen (kg): 10000
• Totale breedte (mm): 170
• Totale diepte (mm): 325,5
• Totale hoogte (mm): 420 - 650
• Hefbereik (mm): 420 - 650
• Opmerking: Hefbereik bij hefklauw 30-260 mm
| Artikelnr. | WL80177 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 6932 |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | blauw |
| Incl. batterij | nee |
| Laadvermogen | 10000 kg |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |