Legbord voor ESD legbordwagen 1000 x 600 met 1 paar steunbeugels
• Totale lengte (mm): 1000
• Totale breedte (mm): 600
• Totale hoogte (mm): 42
• Totale belastbaarheid (kg): 50
• Kleur: lichtgrijs
• Totale breedte (mm): 600
• Totale hoogte (mm): 42
• Totale belastbaarheid (kg): 50
• Kleur: lichtgrijs
| Artikelnr. | WL80394 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | E9101ETAW |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Kleur | grauw |
| Incl. batterij | nee |
| Laadvermogen | 50 kg |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |