WXsmart krachtige nabewerkingsset, 230 V
Zeer krachtige nabewerkingsset
Voor elke toepassing. Een nieuwe soldeerset.
Geoptimaliseerd reworksysteem voor de meest veeleisende taken in de elektronica-, medische, luchtvaart- en auto-industrie. Het biedt de kortste opwarm- en hersteltijden en volledige procescontrole van punt tot station met de nieuwe intelligente tools, eersteklas connectiviteit, een gebruiksvriendelijk kleurentouchscreen en cyberveiligheid maken het pakket compleet.
Efficiëntie en snelle opwarmtijden
Wellers geavanceerde actieve technologie (cartridge) biedt geoptimaliseerde warmteoverdracht met een maximaal vermogen van 150 W, 24 V. Zowel de Ultra pincet als de Ultra soldeerbout hebben een extreem snelle opwarmtijd van 7 seconden. Ze bieden een uitstekende warmteoverdracht en hersteltijd tijdens het soldeerproces voor een krachtige, continue workflow.
Perfect voor soldeerwerk met hoge prestaties
De Ultra pincet en soldeerbout maken gebruik van de Thermal Core technologie voor een optimale warmteoverdracht door de soldeerverbinding en bieden een maximaal vermogen van 150 W. Het is geschikt voor toepassingen met hoge prestaties en grote componentgroottes vanaf 1612.
Volledige procescontrole
Slimme soldeerstiften met een individueel serienummer, slimme tools voor het opslaan van gegevensparameters en een slim soldeerstation zorgen voor volledige procescontrole en volledige traceerbaarheid van de kalibratiegeschiedenis.
Alles-in-één soldeerstation
Alles-in-één Wxsmart soldeerstation voor al uw hoogwaardige toepassingen. Het station is uitgerust met 300 W en 2 soldeerkanalen. In totaal kunnen er 12 gereedschappen op Wxsmart worden aangesloten.
Bescherming tegen cyberaanvallen
TLS-encryptie en twee-factor authenticatie (2FA), inclusief Weller's geïntegreerde certificaat-uploadmechanisme, dat het soldeerstation voorziet van een klantverificatiecertificaat, evenals beschermde software-updates.
Betere kwaliteitsresultaten
Het beheren van uw gehele soldeerproces, van de soldeerstift tot het station, is nog nooit zo eenvoudig en productief geweest als met het eerste alles-in-één handsoldeerplatform WXsmart. Met Total Process Control biedt WXsmart maximale connectiviteit en traceerbaarheid met de hoogste kwaliteit. Het platform ondersteunt alle IoT-standaarden. Het is het eerste handsoldeerstation met cyberbeveiliging, wat kostbare downtime voorkomt.
ESD-veilig
Het WXsmart station en alle aangesloten gereedschappen zijn volledig ESD-veilig.
• T0053451699 WXsmart 2-kanaals soldeerstation, 300 W
• T0051321399 WXUTS SET, ultra-soldeerpincet 150 W, inclusief stift RTWUS 015 B en veiligheidssteun WSR 210, T0052923599 WXUPS MS ultra-soldeerbout voor ultra-stiften, 150 W
• T0050113299 RTUS 032 S MS Ultra soldeerstift, beitel 3,2 x 0,8 mm
• T0051517499N WSR 200 Veiligheidssteun
• T0053450299 WCTH Stifthouder
Voor elke toepassing. Een nieuwe soldeerset.
Geoptimaliseerd reworksysteem voor de meest veeleisende taken in de elektronica-, medische, luchtvaart- en auto-industrie. Het biedt de kortste opwarm- en hersteltijden en volledige procescontrole van punt tot station met de nieuwe intelligente tools, eersteklas connectiviteit, een gebruiksvriendelijk kleurentouchscreen en cyberveiligheid maken het pakket compleet.
Efficiëntie en snelle opwarmtijden
Wellers geavanceerde actieve technologie (cartridge) biedt geoptimaliseerde warmteoverdracht met een maximaal vermogen van 150 W, 24 V. Zowel de Ultra pincet als de Ultra soldeerbout hebben een extreem snelle opwarmtijd van 7 seconden. Ze bieden een uitstekende warmteoverdracht en hersteltijd tijdens het soldeerproces voor een krachtige, continue workflow.
Perfect voor soldeerwerk met hoge prestaties
De Ultra pincet en soldeerbout maken gebruik van de Thermal Core technologie voor een optimale warmteoverdracht door de soldeerverbinding en bieden een maximaal vermogen van 150 W. Het is geschikt voor toepassingen met hoge prestaties en grote componentgroottes vanaf 1612.
Volledige procescontrole
Slimme soldeerstiften met een individueel serienummer, slimme tools voor het opslaan van gegevensparameters en een slim soldeerstation zorgen voor volledige procescontrole en volledige traceerbaarheid van de kalibratiegeschiedenis.
Alles-in-één soldeerstation
Alles-in-één Wxsmart soldeerstation voor al uw hoogwaardige toepassingen. Het station is uitgerust met 300 W en 2 soldeerkanalen. In totaal kunnen er 12 gereedschappen op Wxsmart worden aangesloten.
Bescherming tegen cyberaanvallen
TLS-encryptie en twee-factor authenticatie (2FA), inclusief Weller's geïntegreerde certificaat-uploadmechanisme, dat het soldeerstation voorziet van een klantverificatiecertificaat, evenals beschermde software-updates.
Betere kwaliteitsresultaten
Het beheren van uw gehele soldeerproces, van de soldeerstift tot het station, is nog nooit zo eenvoudig en productief geweest als met het eerste alles-in-één handsoldeerplatform WXsmart. Met Total Process Control biedt WXsmart maximale connectiviteit en traceerbaarheid met de hoogste kwaliteit. Het platform ondersteunt alle IoT-standaarden. Het is het eerste handsoldeerstation met cyberbeveiliging, wat kostbare downtime voorkomt.
ESD-veilig
Het WXsmart station en alle aangesloten gereedschappen zijn volledig ESD-veilig.
• T0053451699 WXsmart 2-kanaals soldeerstation, 300 W
• T0051321399 WXUTS SET, ultra-soldeerpincet 150 W, inclusief stift RTWUS 015 B en veiligheidssteun WSR 210, T0052923599 WXUPS MS ultra-soldeerbout voor ultra-stiften, 150 W
• T0050113299 RTUS 032 S MS Ultra soldeerstift, beitel 3,2 x 0,8 mm
• T0051517499N WSR 200 Veiligheidssteun
• T0053450299 WCTH Stifthouder
| Artikelnr. | WL81052 |
| Specificatie | MIL-SPEC |
| Technologie | Active-Tip |
| Modellijn | WXsmart |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | T0053458699 |
| Leveringsomvang | 1x WXsmart voedingseenheid 1x WXUPS MS soldeerbout 1x WXUTS-set (RTWUS 015 B + WSR210) 1x stifthouder WCTH 1x RTUS 032 S MS soldeerstift 1x WSR 200 veiligheidssteun 1x netstekker 1x gebruiksaanwijzing |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Incl. batterij | nee |
| Stroom | 300 W |
| Spanning | 230 V |
| Samensmelten | 3 A |
| Verwarmingstijd | 7 s |
| Temperatuurbereik °C | 100 – 450 °C |
| Matching tips | RTUS MS |
| Temperatuurnauwkeurigheid °C | '+/- 9°C / +/- 17°F |
| Station (type) | soldeerstation |
| Temperatuurstabiliteit °C | '+/- 2°C / +/- 4°F |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |