Gepolariseerde LED ringverlichting, 16 LED's
Ringverlichting met 360° draaibare analysator met 5° stappen voor precieze uitlijning van het polarisatiefilter. De 16 zeer krachtige LED's zorgen voor een opmerkelijke lichtintensiteit. Dit geavanceerde verlichtingssysteem zorgt ervoor dat je patronen het best tot hun recht komen. Voor kristalheldere beelden en de verkenning van complexe details met ongeëvenaarde precisie. Lange levensduur en laag energieverbruik. De lichtintensiteit kan direct op de verlichting worden aangepast.
| Artikelnr. | WL81215 |
| Fabrikant | EUROMEX |
| Fabrikant artikelnr. | LE.1975 |
| Lengte | 90,2 mm |
| Breedte | 90,2 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart |
| Diameter | 66 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Lichtbron | LED |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Buitendiameter | 90,2 mm |
| Lichtstroom | 345 lm |
| Aantal LED's | 16 |
| Dimbaar | ja |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |