Soldeerstation voedingseenheid VARIO 2, MK2, 150W
Met de i-CON 2 MK2 heeft ERSA een elektronicastation ontwikkeld dat voldoet aan de eisen van hogere werktemperaturen en de steeds kleinere procesvensters van loodvrije soldeerprocessen. Het elektronicastation heeft 2 aansluitingen en kan 6 gereedschappen herkennen, waaronder de extreem kleine, lichte, ergonomische en krachtige i-TOOL MK2 soldeerbout en gereedschappen voor het desolderen van SMD-componenten of bedrade componenten.
| Artikelnr. | WL81254 |
| Model | i-CON VARIO 2 MK2 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0IC2235V |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Tarragewicht | 3,7 kg |
| Stroom | 150 W |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Verwarmingstijd | 9 s |
| Temperatuurbereik °C (van) | 150 °C |
| Digitaal display | ja |
| ESD-compatibel | ja |