Opbergstandaard voor i-TOOL MK2 en i-TOOL NANO MK2
ERSA opslagstandaard voor i-Tool MK2 en i-Tool Nano MK2 soldeerbouten met vuurvaste keramische opslagtrechter en metaalwol droogreiniger
| Artikelnr. | WL81255 |
| Model | i-TOOL MK2 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0A59 |
| Lengte | 190 mm |
| Breedte | 105 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | ja |
| Tarragewicht | 2 kg |
| Type montage | trechter |
| ESD-compatibel | nee |