28 mm ERGO™ steeksleutel
• Combinatiesleutel ontwikkeld volgens het wetenschappelijke ERGO™ proces
• Zacht, anti-slip handvat voor hoog comfort
• Door de beweegbare bek te verplaatsen kan de steeksleutel gebruikt worden als pijpsleutel
• Bouten en moeren met een diameter tot 34 mm kunnen met de beweegbare bek worden vastgehouden
• Inductief geharde grijpvlakken
• Slanke kop voor betere toegankelijkheid op moeilijk bereikbare plaatsen
• Parallelle bekken onder een hoek van 15° voor een stevige grip en optimaal bereik
• Lasergegraveerde meetschaal in mm voor nauwkeurig instellen en nauwkeurig meten
• Skydrol- en oliebestendige handgreep
• Hoogwaardige staallegering uit één stuk gesmeed
• Verchroomd, precisiegehard en roestwerend behandeld
• Linksdraaiende schroef
• Normen: ISO 6787, DIN 3117, ASME B107.8-2003 en BS 6333
• Zacht, anti-slip handvat voor hoog comfort
• Door de beweegbare bek te verplaatsen kan de steeksleutel gebruikt worden als pijpsleutel
• Bouten en moeren met een diameter tot 34 mm kunnen met de beweegbare bek worden vastgehouden
• Inductief geharde grijpvlakken
• Slanke kop voor betere toegankelijkheid op moeilijk bereikbare plaatsen
• Parallelle bekken onder een hoek van 15° voor een stevige grip en optimaal bereik
• Lasergegraveerde meetschaal in mm voor nauwkeurig instellen en nauwkeurig meten
• Skydrol- en oliebestendige handgreep
• Hoogwaardige staallegering uit één stuk gesmeed
• Verchroomd, precisiegehard en roestwerend behandeld
• Linksdraaiende schroef
• Normen: ISO 6787, DIN 3117, ASME B107.8-2003 en BS 6333
| Artikelnr. | WL83570 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 9071 PC |
| Lengte | 208 mm |
| Breedte | 28 mm |
| Hoogte | 12,9 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 272 g |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |