ESD vloertegel SOFT, X-Lock, zwart, 497 x 497 x 7 mm, 4 stuks
Antivermoeidheidstegel (Shore A 60): De 7 mm PVC X-Log tegel biedt een supermoderne en vrijwel naadloze uitstraling bij het leggen. Geschikt voor commerciële, huishoudelijke en licht industriële toepassingen om stof en geluid te verminderen. De nieuwe oppervlaktestructuur biedt de nodige slipweerstand om de veiligheid op de werkplek te verhogen. De PVC X-tegel is verkrijgbaar in een reeks kleuren en kan worden geïnstalleerd zonder uitvaltijd, speciale lijm of dekvloer.
• Vervaardigd in het VK volgens ISO9001-normen
• PVC in overeenstemming met REACH
• 497 mm x 497 mm x 7 mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Brandvertragend - klasse Bfl s1
• Slipbestendig R10
• Chemisch bestendig
• Vermindert stof en geluid
• Klik-en-gebruik installatie
• Isolatie tegen kou en vocht
• Vervaardigd in het VK volgens ISO9001-normen
• PVC in overeenstemming met REACH
• 497 mm x 497 mm x 7 mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Brandvertragend - klasse Bfl s1
• Slipbestendig R10
• Chemisch bestendig
• Vermindert stof en geluid
• Klik-en-gebruik installatie
• Isolatie tegen kou en vocht
| Artikelnr. | WL83723 |
| Fabrikant | ECOTILE |
| Fabrikant artikelnr. | X500/7/AF/ESD101 |
| Lengte | 497 mm |
| Breedte | 497 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Verkoopeenheid | 1 VPE |
| Inhoudseenheid | 1 Verpakkingseenheid |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart (RAL 9017) |
| Kleur | zwart |
| Verbindingssysteem | X-Lock |
| Oppervlaktetextuur | glad |
| Kracht | 7 mm |
| Type oppervlak | vloertegel |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |