ZeroSmog Shield Pro afzuigunit voor soldeerdampen, incl. WE 1010 1-kanaals soldeerstation
Voor soepel en gezond solderen heeft Weller zijn best verkochte soldeerstation WE1010 gecombineerd met het ZeroSmog Shield mobiele afzuigsysteem voor soldeerdampen. Deze gebruiksvriendelijke soldeerset garandeert niet alleen precisie bij uw soldeerprojecten. Ook uw gezondheid wordt niet verwaarloosd. Het geavanceerde filtersysteem verwijdert op efficiënte wijze schadelijke dampen en deeltjes en beschermt zo de luchtwegen van de gebruiker. Dankzij de temperatuurregeling en het ergonomische ontwerp is dit soldeerstation geschikt voor zowel beginners als ervaren professionals. Soldeer je project - en haal diep adem.
• 85 W soldeerstation met snelle opwarmtijd
• 70 W soldeerbout met gereedschapsloze soldeerstiftwissel voor meer precisie
• Digitaal LCD-scherm en eenvoudige menunavigatie
• Geschikt voor vele professionele en hobby-soldeerklussen
• Onderhoudsvriendelijke filtereenheid met eenvoudig vervangbaar filter
• Verlicht werkgebied
• Stapelbaar met WE1010 en gemakkelijk te verplaatsen
• Kostenefficiënte soldeerset
• Efficiënte filtering van deeltjes en gassen
• Antistatische behuizing (ESD-veilig)
• 85 W soldeerstation met snelle opwarmtijd
• 70 W soldeerbout met gereedschapsloze soldeerstiftwissel voor meer precisie
• Digitaal LCD-scherm en eenvoudige menunavigatie
• Geschikt voor vele professionele en hobby-soldeerklussen
• Onderhoudsvriendelijke filtereenheid met eenvoudig vervangbaar filter
• Verlicht werkgebied
• Stapelbaar met WE1010 en gemakkelijk te verplaatsen
• Kostenefficiënte soldeerset
• Efficiënte filtering van deeltjes en gassen
• Antistatische behuizing (ESD-veilig)
| Artikelnr. | WL83747 |
| Modellijn | WE |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | T0053298391 |
| Leveringsomvang | 1x Zero Smog Shield Pro afzuigunit 1x WE 1010 soldeerstation 1x WEP 70 soldeerbout |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Nettogewicht (fabrikant) | 5 kg |
| Stroom | 10 W |
| Spanning | 100 – 240 V |
| Vacuüm (max.) | 285 Pa |
| Transportcapaciteit | 26 m³/h |
| Geluidsniveau | 50 dBA |
| Geluidsniveau | 50 dBA |
| Filtertype | compact filter |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |