EarProtect herbruikbare oordopjes | TPE, koord, SNR-waarde 32 dB, 100 paar
DS Safetywear presenteert de perfecte oplossing voor het beschermen van uw oren - de EarProtect herbruikbare oordoppen. Deze oordopjes zijn gemaakt van gelamelleerd TPE en hebben een opvallende blauwe kleur. Ze bieden een SNR van 32 dB voor optimale bescherming tegen lawaai. Dankzij het praktische koord heb je de oordopjes altijd bij de hand en raak je ze niet kwijt.
Deze oordopjes zijn niet alleen makkelijk in gebruik maar ook herbruikbaar, waardoor ze een milieuvriendelijke en kosteneffectieve optie zijn. Bescherm je oren in stijl en comfort met EarProtect herbruikbare oordopjes van DS Safetywear.
• EarProtect herbruikbare oordopjes
• gemaakt van TPE, gelamelleerd
• met koord
• SNR 32 dB
• blauw
• Eenvoudig te gebruiken met koord, helpt verlies van oordopjes te voorkomen
• Desondanks herbruikbaar
Deze oordopjes zijn niet alleen makkelijk in gebruik maar ook herbruikbaar, waardoor ze een milieuvriendelijke en kosteneffectieve optie zijn. Bescherm je oren in stijl en comfort met EarProtect herbruikbare oordopjes van DS Safetywear.
• EarProtect herbruikbare oordopjes
• gemaakt van TPE, gelamelleerd
• met koord
• SNR 32 dB
• blauw
• Eenvoudig te gebruiken met koord, helpt verlies van oordopjes te voorkomen
• Desondanks herbruikbaar
| Artikelnr. | WL85082 |
| Fabrikant | DS SAFETY WEAR |
| Fabrikant artikelnr. | EP002CB |
| Lengte | 60 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Verkoopeenheid | 1 DOOS |
| Inhoudseenheid | 100 paar |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | TPE |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| SNR-waarde | 32 dB |
| Type gehoorbescherming | Oordopjes |
| GPSR-fabrikantgegevens | DS SafetyWear Im Rohnweiher 14 DE-53797 Lohmar www.dssafetywear.de |