ESD-inzetstuk voor Eurobox 3 en 4, 12 uitsparingen, 548 x 352 x 46 mm
Ontdek de ESD-inlegplaat van Licefa, verkrijgbaar bij Weidinger.eu, die speciaal is ontwikkeld voor elektronicaproductie. Met afmetingen van 548 x 352 x 46 mm en 12 praktische uitsparingen (154 x 80 x 37 mm) biedt dit inzetstuk optimale bescherming voor gevoelige elektronische componenten. Het is gemaakt van dissipatief polystyreen (PS) in elegant zwart en garandeert een geleidingswaarde in het dissipatieve bereik van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm. Dit inzetstuk is compatibel met Eurodozen maat 3 en 4 en maakt efficiënt omkeerbaar stapelen mogelijk, wat opslag en transport vereenvoudigt. Het artikelnummer 2425982 vergemakkelijkt snelle identificatie en bestelling. Vertrouw op de kwaliteit van Licefa en optimaliseer je productieprocessen met deze betrouwbare ESD-oplossing.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Externe afmetingen 548 x 352 x 46 (L x B x H)
• Uitsparingen: 12 (154 x 80 x 37) mm
• Geschikt voor Eurobox 3 en 4
• Omkeerbaar stapelen
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Externe afmetingen 548 x 352 x 46 (L x B x H)
• Uitsparingen: 12 (154 x 80 x 37) mm
• Geschikt voor Eurobox 3 en 4
• Omkeerbaar stapelen
| Artikelnr. | WL85633 |
| Alternatieve artikelnaam | T2-103-6-10 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2425982 |
| Lengte | 548 mm |
| Breedte | 352 mm |
| Hoogte | 46 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Lengte (uitsparing) | 154 mm |
| Breedte (uitsparing) | 80 mm |
| Hoogte (uitsparing) | 37 mm |
| Aantal uitsparingen | 12 |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 700 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |