ESD-inzetstuk voor Eurobox 3 en 4, 40 groeven, 552 x 352 x 17 mm
Ontdek de ESD-inlegplaat 552 x 352 x 17 mm bij Weidinger.eu, de ideale oplossing voor veilige elektronicaproductie. Deze hoogwaardige inlage van Licefa biedt 40 precieze inkepingen (57 x 30 x 7 mm) die speciaal ontworpen zijn voor Eurobox 3 en 4. Het is gemaakt van dissipatief polystyreen (PS) in elegant zwart en garandeert optimale bescherming tegen elektrostatische ontlading. Met een dissipatieve geleiding van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm biedt het betrouwbare veiligheid voor gevoelige componenten. De compacte buitenafmetingen van 552 x 352 x 17 mm maken het de perfecte aanvulling op uw opslag- en transportoplossingen. Het artikelnummer 2425986 vergemakkelijkt snelle identificatie en bestelling. Vertrouw op de kwaliteit en functionaliteit van dit ESD-inzetstuk om uw elektronische componenten veilig en efficiënt te organiseren.
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleidbaarheid: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Externe afmetingen: 552 x 352 x 17 mm (L x B x H)
• Uitsparingen: 40 (57 x 30 x 7 mm)
• Geschikt voor Eurobox 3 en 4
• Materiaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleidbaarheid: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Externe afmetingen: 552 x 352 x 17 mm (L x B x H)
• Uitsparingen: 40 (57 x 30 x 7 mm)
• Geschikt voor Eurobox 3 en 4
| Artikelnr. | WL85635 |
| Alternatieve artikelnaam | T2-105-6-10 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2425986 |
| Lengte | 552 mm |
| Breedte | 352 mm |
| Hoogte | 17 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Lengte (uitsparing) | 57 mm |
| Breedte (uitsparing) | 30 mm |
| Hoogte (uitsparing) | 7 mm |
| Aantal uitsparingen | 40 |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |