ESD deksel voor Euro koffers Euro 1-6-10 en Euro 2-6-10, dissipatief
Ontdek het hoogwaardige ESD-deksel voor Euroboxen Euro 1-6-10 en Euro 2-6-10 bij Weidinger.eu, dat speciaal ontwikkeld is voor elektronicaproductie. Gemaakt van dissipatief polypropyleen (PP) biedt dit deksel optimale bescherming tegen elektrostatische ontlading. Met een dissipatieve geleiding van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm zorgt het voor een veilige opslag en transport van gevoelige elektronische componenten. De zwarte kleur en precieze afmetingen van 400x300 mm maken het een ideale aanvulling op uw Euroboxen. Het ESD-deksel, artikelnummer 2443931, is indrukwekkend robuust en duurzaam, waardoor het een onmisbaar accessoire is in de elektronicaproductie. Vertrouw op de kwaliteit van Licefa en bescherm uw producten effectief tegen elektrostatische schade. Bezoek Weidinger.eu voor meer informatie en om je bestelling te plaatsen.
• Materiaal: dissipatief PP (polypropyleen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Kleur zwart
• Afmeting: 400x300 mm
• Materiaal: dissipatief PP (polypropyleen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Kleur zwart
• Afmeting: 400x300 mm
| Artikelnr. | WL85811 |
| Alternatieve artikelnaam | D Euro 1-2-6-10 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2443931 |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 340 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |