ESD-koffer, K2007 ESD, leeg, zwart, 365 x 245 x 105 mm
Ontdek de ESD koffer leeg K 2007 ESD in elegant zwart bij Weidinger.eu - de ideale oplossing voor het veilig opslaan en transporteren van gevoelige elektronische componenten. Gemaakt van dissipatief polypropyleen (PP), biedt deze koffer optimale bescherming tegen elektrostatische ontlading. Met een dissipatieve geleiding van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm garandeert het betrouwbare veiligheid voor uw waardevolle apparaten.
De interne afmetingen van 365 x 245 x 105 mm bieden voldoende ruimte voor uw elektronica, terwijl het gestructureerde oppervlak voor extra stabiliteit zorgt. De ESD-koffer is compatibel met de bijpassende inzetstukken: dimpled foam (artikelnummer 2443872) en grid foam (artikelnummer 2443871), die extra bescherming en flexibiliteit bieden.
Vermeldenswaard is ook artikelnummer 2444070, waarmee je verdere accessoires kunt vinden op Weidinger.eu. Vertrouw op de kwaliteit van Licefa en bescherm je elektronica met de ESD-koffer K 2007 ESD - de perfecte keuze voor professionals in elektronicaproductie.
• Materiaal: dissipatief PP (polypropyleen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Interne afmetingen: 365 x 245 x 105 mm
• Gestructureerd oppervlak
Geschikte inzetstukken:
• 2443872, geribbeld schuim
• 2443871, rasterschuim
De interne afmetingen van 365 x 245 x 105 mm bieden voldoende ruimte voor uw elektronica, terwijl het gestructureerde oppervlak voor extra stabiliteit zorgt. De ESD-koffer is compatibel met de bijpassende inzetstukken: dimpled foam (artikelnummer 2443872) en grid foam (artikelnummer 2443871), die extra bescherming en flexibiliteit bieden.
Vermeldenswaard is ook artikelnummer 2444070, waarmee je verdere accessoires kunt vinden op Weidinger.eu. Vertrouw op de kwaliteit van Licefa en bescherm je elektronica met de ESD-koffer K 2007 ESD - de perfecte keuze voor professionals in elektronicaproductie.
• Materiaal: dissipatief PP (polypropyleen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Interne afmetingen: 365 x 245 x 105 mm
• Gestructureerd oppervlak
Geschikte inzetstukken:
• 2443872, geribbeld schuim
• 2443871, rasterschuim
| Artikelnr. | WL85817 |
| Alternatieve artikelnaam | K2007-ESD-NVS/6-6-10-10 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 2444070 |
| Lengte | 365 mm |
| Breedte | 245 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 900 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |