ESD SMD-box N1, 16 x 12 x 15 mm, zwart/transparant damp-gecoat
Ontdek de ESD SMD Box N1 bij Weidinger.eu - de ideale oplossing voor de veilige opslag van SMD-componenten. Deze compacte scharnierdoos, bekend onder het Duitse handelsmerk "Mäuseklo" (nr. 3020110671729), biedt optimale bescherming tegen elektrostatische ontlading. De door Licefa geproduceerde basis is gemaakt van dissipatief polystyreen (PS) in elegant zwart, terwijl het transparante scharnierende deksel is gemaakt van SAN (styreen-acryl-nitril) met een dissipatieve coating. De doos heeft een verende steun die gedefinieerd openen en sluiten mogelijk maakt. Met interne afmetingen van 12x16x15 mm en externe afmetingen van 29,4x21,8x21,0 mm is het perfect gedimensioneerd voor gebruik in de elektronicaproductie. De geleiding ligt in het dissipatieve bereik van >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ ohm, wat een betrouwbare dissipatie garandeert. Bestel nu de ESD SMD Box N1 met artikelnummer 8150051 en bescherm uw gevoelige componenten efficiënt en ruimtebesparend.
• Opvouwbare doos voor het opbergen van SMD-componenten
• Basismateriaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Scharnierend deksel gemaakt van transparant SAN (styreen-acryl-nitril) met geleidende dampdepositie
• Met veersteun voor gedefinieerd openen/sluiten
• LxBxH binnenkant: 12x16x15 mm
• LxBxH buitenkant: 29,4x21,8x21,0 mm
• Duitse merkbescherming nr. 3020110671729 "Mäuseklo".
• Opvouwbare doos voor het opbergen van SMD-componenten
• Basismateriaal: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• Scharnierend deksel gemaakt van transparant SAN (styreen-acryl-nitril) met geleidende dampdepositie
• Met veersteun voor gedefinieerd openen/sluiten
• LxBxH binnenkant: 12x16x15 mm
• LxBxH buitenkant: 29,4x21,8x21,0 mm
• Duitse merkbescherming nr. 3020110671729 "Mäuseklo".
| Artikelnr. | WL85871 |
| Alternatieve artikelnaam | 01 ESD-CON PS/SAN |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 8150051 |
| Lengte | 12 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur (deksel) | transparant |
| Kleur | zwart |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 4,8 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| Incl. deksel | ja |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |