Slimline 4 Tafel, geborsteld staal, tafellamp
Slimline 4™ - de nieuwe generatie van onze populairste lampenserie. In vergelijking met het succesvolle voorgangermodel heeft Slimline 4 een nog groter aantal functies met een verder geoptimaliseerd ontwerp.
Nog hogere verlichtingssterkte en slanker ontwerp
• Levensechte kleurweergave dankzij daglicht-LED's met 6.000 lux / CRI >95
• Lux op 30 cm (12 inch) niveaus 1-2-3-4 3.200-2.000-1.500-750
• Lumen 1.000 lm
• Anti-verblinding kap zorgt voor optimaal oogcomfort en gelijkmatige lichtspreiding
• Verbeterde flexibiliteit en reikwijdte dankzij hoger ontwerp
• Eenvoudige bediening met easy-grip microschakelaar
• Krachtige USB-C-aansluiting (5 V / 2 A) voor snel opladen van mobiele apparaten
• Met de 2-in-1 tafelklem en schroefbeugel kan de lamp veilig worden bevestigd aan elke tafel of bureau
Nog hogere verlichtingssterkte en slanker ontwerp
• Levensechte kleurweergave dankzij daglicht-LED's met 6.000 lux / CRI >95
• Lux op 30 cm (12 inch) niveaus 1-2-3-4 3.200-2.000-1.500-750
• Lumen 1.000 lm
• Anti-verblinding kap zorgt voor optimaal oogcomfort en gelijkmatige lichtspreiding
• Verbeterde flexibiliteit en reikwijdte dankzij hoger ontwerp
• Eenvoudige bediening met easy-grip microschakelaar
• Krachtige USB-C-aansluiting (5 V / 2 A) voor snel opladen van mobiele apparaten
• Met de 2-in-1 tafelklem en schroefbeugel kan de lamp veilig worden bevestigd aan elke tafel of bureau
| Artikelnr. | WL86084 |
| Fabrikant | DAYLIGHT |
| Fabrikant artikelnr. | E35109 |
| Lengte | 62 mm |
| Breedte | 580 mm |
| Hoogte | 236 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | geborsteld staal |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 950 g |
| Brutogewicht (fabrikant) | 1,55 kg |
| Lichtbron | LED |
| Lamp- of vergrootglastype | werkplekverlichting |
| Verlichtingssterkte | 6000 lx |
| Kleur van het licht | koudwit zuiver wit |
| Helderheidsniveaus | 4 |
| Dimbaar | nee |
| Kleurtemperatuur | 6000 °K |
| Bevestiging | Tafelklem |
| Kabellengte | 2 m |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | The Daylight Company Limited Marco Polostraat 2-14 NL-3165 Rotterdam www.daylightcompany.com |