ESD-vloerbedekking "SafeGrip", rolmateriaal, grijs, 2,5 mm, 1500 mm x 10 m
De SafeGuard SafeGrip ESD is een resistente ESD-vloerbedekking voor ruimtes waar elektrostatische ontlading betrouwbaar moet werken. Met een dikte van 2,5 mm is het ideaal voor gebieden die zwaar worden belast, zoals productie, assemblage, magazijnen of ESD-beschermingszones.
De ESD vloerbedekking is verkrijgbaar in titanium steengrijs met een breedte van 1500 mm op een rol van 10 m. De vloerbedekking wordt gelegd door verlijming met een geleidende ESD-lijm.
• ESD vloerbedekking op rol
• Kleur: titanium steengrijs
• Afmetingen rol: 10 x 1,5 m
• Dikte: 2,5 mm
• Installatie met geleidende ESD-lijm
• Geschikt voor intensief gebruik
De ESD vloerbedekking is verkrijgbaar in titanium steengrijs met een breedte van 1500 mm op een rol van 10 m. De vloerbedekking wordt gelegd door verlijming met een geleidende ESD-lijm.
• ESD vloerbedekking op rol
• Kleur: titanium steengrijs
• Afmetingen rol: 10 x 1,5 m
• Dikte: 2,5 mm
• Installatie met geleidende ESD-lijm
• Geschikt voor intensief gebruik
| Artikelnr. | WL87667 |
| Fabrikant | SAFEGUARD |
| Lengte | 10000 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| Hoogte | 2,5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 rollen |
| Inhoudseenheid | 1 Rollen |
| Kleurinformatie van de fabrikant | Titaansteen grijs |
| Kleur | grauw |
| Materiaal | Synthetisch rubber |
| Incl. batterij | nee |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | 10⁶ - 10⁷ Ohm |
| Oppervlaktetextuur | glad |
| Type oppervlak | vloerbedekking |
| ESD-certificering volgens IEC 61340-5-1:2016 | ja |
| Eigenschappen van de bekleding | slijtvast effen |
| Incl. aardingskabel | nee |
| Incl. aardingspunt | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |