TORX® bitset, met 3/8" aandrijving, met vasthoudfunctie, 6-delig
Bitsleutelset met 3/8" aandrijving en vasthoudfunctie voor bijzonder comfortabel schroeven met minder kans op schroefverlies bij het invoeren in het werkstuk. Met Take it easy gereedschapzoeker met kleurcodering volgens grootte - om het benodigde gereedschap snel en eenvoudig te vinden.
• Bitsleutels met vasthoudfunctie voor TORX® schroeven
• De vasthoudfunctie houdt schroeven stevig op het gereedschap vast
• Met Take it easy-gereedschapzoeker: kleurcodering op maat
• Karteling aan de achterkant van de inbus voor een goede grip bij handmatig gebruik
• Chroom vanadium, mat verchroomd
• Bitsleutels met vasthoudfunctie voor TORX® schroeven
• De vasthoudfunctie houdt schroeven stevig op het gereedschap vast
• Met Take it easy-gereedschapzoeker: kleurcodering op maat
• Karteling aan de achterkant van de inbus voor een goede grip bij handmatig gebruik
• Chroom vanadium, mat verchroomd
| Artikelnr. | WL87912 |
| Model | 8767 B TORX® HF 1 Zyklop |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05003185001 |
| Lengte | 155 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Lengte met verpakking | 155 mm |
| Breedte met verpakking | 130 mm |
| Hoogte met verpakking | 50 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 6-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |