Speed ratelset, 3/8" aandrijving, metrisch, 43-delig
43-delige Zyklop set in een stevige metalen koffer: Zyklop ratel met 3/8" aandrijving. De fijne vertanding met 72 tanden maakt een lage terugloophoek van 5° mogelijk. De ratelkop is vrij zwenkbaar en kan in elke positie worden vergrendeld met de schuifschakelaar aan beide zijden. Probleemloos werken met een grote handspeling is mogelijk, zelfs in zeer krappe of moeilijk bereikbare montagesituaties. De gedefinieerde bevestiging op 0°, 15° en 90° links en rechts garandeert veilig werken zonder dat de ratelkop wegglijdt. In de 0° positie kan de ratel met adapter en bit gebruikt worden als een conventionele schroevendraaier. Het vliegwielontwerp versnelt het schroefproces. Het rotatiesymmetrische ontwerp van de Kraftform handgreep en de vrijloophuls ondersteunen de snelle draaibeweging. De vorm van het Kraftform hecht, dat perfect aan de hand is aangepast, voorkomt handblessures zoals blaren en eelt. De harde materialen die voor het handvat zijn gebruikt, garanderen een snelle grip zonder het risico dat de huid aan het handvat gaat "plakken". De zachtere, "antislip" zones zorgen voor een verliesvrije overdracht van grote krachten. Voor 3/8" vierkant aangedreven doppen en 3/8" verbindingsstukken met vierkantaandrijving, met kogelvergrendeling. Met 18 Zyklop doppen, 2 Zyklop verlengstukken met snelspanhuls, 1 kruisgreep, 1 wartelverlengstuk, 1 cardan, 1 verbindingsstuk met snelspanboorhouder, 18 bits. Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens grootte.
• Combineert 5 soorten ratels in één ratel
• Vliegwielontwerp en antislip snelspanhuls voor zeer hoge werksnelheid
• 43-delig assortiment in een stevige metalen koffer
• Vrij draaibare ratelkop
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens grootte
• Combineert 5 soorten ratels in één ratel
• Vliegwielontwerp en antislip snelspanhuls voor zeer hoge werksnelheid
• 43-delig assortiment in een stevige metalen koffer
• Vrij draaibare ratelkop
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens grootte
| Artikelnr. | WL88043 |
| Model | 8100 SB 2 Zyklop |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05003594001 |
| Lengte | 295 mm |
| Breedte | 245 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte met verpakking | 295 mm |
| Breedte met verpakking | 245 mm |
| Hoogte met verpakking | 60 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 43-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |