Veelkleurige offset sleutel met vasthoudfunctie, TX 30 x 122 mm
Hoogwaardige offset sleutel voor inwendige TORX® schroeven. Met vasthoudfunctie op de lange poot om de schroef stevig op het gereedschap te houden. De BlackLaser oppervlaktebehandeling zorgt voor een uitstekende corrosiebescherming en een lange levensduur. Take it easy gereedschapzoeker met kleurcodering op maat.
• Haakse sleutel voor inwendige TORX® schroeven
• Met vasthoudfunctie op de lange poot om de schroef stevig op het gereedschap te houden
• BlackLaser voor hoge corrosiebescherming en lange levensduur
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens maat
• Haakse sleutel voor inwendige TORX® schroeven
• Met vasthoudfunctie op de lange poot om de schroef stevig op het gereedschap te houden
• BlackLaser voor hoge corrosiebescherming en lange levensduur
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens maat
| Artikelnr. | WL89172 |
| Model | 967 SL TORX® HF |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05024177001 |
| Lengte | 127 mm |
| Breedte | 31 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Lengte met verpakking | 175 mm |
| Breedte met verpakking | 35 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX30 |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 122 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |