Bithouder met Rapidaptor snelspanboorhouder, 1/4" x 133 mm
Hoogwaardige bithouder. Het bajonetmes met snelspanboorhouder, dat in het handvat kan worden geschoven, maakt snelle handmatige bediening mogelijk, zelfs in kleine ruimtes. Met de Rapidaptor snelspanboorhouder kunnen bits razendsnel worden verwisseld zonder hulpgereedschap. De sterke permanente magneet houdt de bits stevig op hun plaats. Kraftform Plus handgreep voor comfortabel ergonomisch werken, voorkomt blaren en eelt. Harde gripzones voor hoge werksnelheid, terwijl zachte gripzones een hoge draaimomentoverbrenging garanderen. Geschikt voor bits met 1/4" externe zeskantaandrijving volgens DIN ISO 1173-C 6.3 en E 6.3 (ISO 1173).
• Bithouder met Rapidaptor snelspanboorhouder voor bits met 1/4" externe zeskantaandrijving
• Meer-component Kraftform handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• Met zeskantige afrolbeveiliging tegen wegrollen
• Met Rapidaptor technologie voor bliksemsnel wisselen van klingen of bits
• Bajonetkling schuift in het handvat
• Bithouder met Rapidaptor snelspanboorhouder voor bits met 1/4" externe zeskantaandrijving
• Meer-component Kraftform handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• Met zeskantige afrolbeveiliging tegen wegrollen
• Met Rapidaptor technologie voor bliksemsnel wisselen van klingen of bits
• Bajonetkling schuift in het handvat
| Artikelnr. | WL89507 |
| Model | 817 R |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05051482001 |
| Lengte | 133 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Lengte met verpakking | 174 mm |
| Breedte met verpakking | 64 mm |
| Hoogte met verpakking | 34 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 133 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |