Kraftform Kompakt 27 Imperial Set 1, 7-delig
Wera compact gereedschap met meer-componenten Kraftform handgreep voor hoge werksnelheden en bijzonder ergonomisch schroeven. Bitmagazijn geïntegreerd in de handgreep, 6 taaie bits voor universeel gebruik. Bithouder met sterke permanente magneet voor een veilige bevestiging van de bit.
• Bithouder met bitmagazijn
• Bithouder met sterke permanente magneet die bits stevig op hun plaats houdt
• In het handvat geïntegreerd magazijn voor het opbergen van bits
• Met 6 bits in het magazijn: Phillips, sleuf en vierkant (Robertson); sterk en hard
• Bithouder met bitmagazijn
• Bithouder met sterke permanente magneet die bits stevig op hun plaats houdt
• In het handvat geïntegreerd magazijn voor het opbergen van bits
• Met 6 bits in het magazijn: Phillips, sleuf en vierkant (Robertson); sterk en hard
| Artikelnr. | WL89516 |
| Model | Kraftform Kompakt 27 Imperial Set 1 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05051512001 |
| Lengte | 240 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte met verpakking | 240 mm |
| Breedte met verpakking | 65 mm |
| Hoogte met verpakking | 45 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 7-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |