Bit-Check 6 V Universeel 1, 6-delig
6 50 mm lange Wera bits netjes georganiseerd in een zeer kleine ruimte in de praktische Bit-Check. Hoogwaardige bits voor vierkantkopschroeven met klemfunctie. De klemkracht door de vlaktedruk tussen aandrijfpunt en schroefprofiel houdt de schroeven stevig op het gereedschap. Taai en hard, voor universeel gebruik. 1/4" zeskant, geschikt voor DIN ISO 1173-F 6.3 houders.
• Set-up, meercomponenten bitcontrole
• Robuuste bits, voor universeel gebruik
• Bits met klemfunctie voor vierkantkopschroeven
• 1/4" zeskant, geschikt voor houders DIN ISO 1173-F 6.3
• Kunststof van de bitcontrole garandeert hoge robuustheid en lange levensduur
• Set-up, meercomponenten bitcontrole
• Robuuste bits, voor universeel gebruik
• Bits met klemfunctie voor vierkantkopschroeven
• 1/4" zeskant, geschikt voor houders DIN ISO 1173-F 6.3
• Kunststof van de bitcontrole garandeert hoge robuustheid en lange levensduur
| Artikelnr. | WL89599 |
| Model | Bit-Check 6 V Universal 1 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05056478001 |
| Lengte | 70 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte met verpakking | 331 mm |
| Breedte met verpakking | 145 mm |
| Hoogte met verpakking | 72 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 6-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |