Bit-Check 12 Hout 1, 12-delig
Robuuste bitcontrole van Wera. Bit-Checks geven een snel overzicht van de beschikbare gereedschappen. Niet benodigde bits worden eenvoudig teruggelegd in het assortiment en raken niet kwijt. Eenvoudig mee te nemen, bijvoorbeeld in een borstzak. Inclusief universele houder met ringmagneet, die zelfs zware schroeven stevig vasthoudt, en Rapidaptor, waarmee de bits kunnen worden opgepakt zonder de huls te activeren. Voor montage in de schroevendraaier of voor gebruik in de boorhouder van de elektronische boormachine. Bevestigbare, uit meerdere componenten bestaande bitcontrole voor een permanent veilige bitpassing.
• De set-up bitcontroles maken indruk met hun functionaliteit in de kleinste ruimtes.
• Speciaal voor houttoepassingen
• Rapidaptor ringmagneethouder voor het vasthouden van lange en zware schroeven
• De set-up bitcontroles maken indruk met hun functionaliteit in de kleinste ruimtes.
• Speciaal voor houttoepassingen
• Rapidaptor ringmagneethouder voor het vasthouden van lange en zware schroeven
| Artikelnr. | WL89663 |
| Model | Bit-Check 12 Wood 1 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05057423001 |
| Lengte | 69 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Lengte met verpakking | 167 mm |
| Breedte met verpakking | 147 mm |
| Hoogte met verpakking | 72 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 12-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |