TORX® bit, TX 20 x 50 mm
Hoogwaardige bits voor inwendige TORX® schroeven. Robuust en hard, voor universeel gebruik. 1/4" zeskant, geschikt voor DIN ISO 1173-F 6.3 houders.
• Voor inwendige TORX® schroeven
• Taai en hard, voor universeel gebruik
• 1/4" zeskant aandrijving (Wera connection serie 4)
• Voor inwendige TORX® schroeven
• Taai en hard, voor universeel gebruik
• 1/4" zeskant aandrijving (Wera connection serie 4)
| Artikelnr. | WL89842 |
| Model | 867/4 Z TORX® |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05060134001 |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 7 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Lengte met verpakking | 58 mm |
| Breedte met verpakking | 34 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Bitlengte | 50 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX20 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |