Sleufbit, 1,2 x 6,5 x 25 mm
Robuuste Wera bits voor sleufschroeven, voor universeel gebruik. 1/4" zeskant, geschikt voor DIN ISO 1173-D 6.3 houders.
• Voor sleufschroeven
• Taai hard, voor universeel gebruik
• 1/4" zeskant aandrijving (Wera aansluitserie 1)
• Voor sleufschroeven
• Taai hard, voor universeel gebruik
• 1/4" zeskant aandrijving (Wera aansluitserie 1)
| Artikelnr. | WL90142 |
| Model | 800/1 Z |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05072061001 |
| Lengte | 25 mm |
| Breedte | 7 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Lengte met verpakking | 58 mm |
| Breedte met verpakking | 34 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Bitlengte | 25 mm |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Bladbreedte | 6,5 mm |
| Bladdikte | 1,2 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |