Momentschroevendraaier, 2,4-4,0 Nm, 9 x 2,4 Nm x 2,8 Nm x 3,2 Nm x 3,6 Nm x 4,0 Nm x 192 mm
VDE-geïsoleerd draaimomentschroevendraaierhandvat met 9 mm binnenzeskant; exclusief voor Wera Kraftform Kompakt VDE wisselklingen. Voor professioneel schroeven/fijn afstellen EN voor koppelgestuurd schroeven. Slipvrije, niet te strak aandraaimomentfunctie voor rechts-/linkshandig aandraaien. Met vijf selecteerbare aandraaimomenten rechts/links (2,4; 2,8; 3,2; 3,6; 4,0 Nm), die zeer snel kunnen worden ingesteld. Eén vaste positie (koppelvergrendeling) voor onbeperkt los-/vastdraaien. Met vrijloophuls voor een goede geleiding van het gereedschap tijdens het schroeven.
• VDE draaimoment handgereedschap 7516 met 5 vooringestelde waarden (2,4; 2,8; 3,2; 3,6; 4,0 Nm)
• Snelheid: Extreem snelle instelling van de aandraaimomenten
• Veilig: draaimomentfunctie voor rechtsom/anticlockwise aanhalen die niet kan worden overgedraaid
• Koppelvergrendelfunctie: voor hoge los- en vastdraaimomenten zonder koppel
• Met vrijloophuls en houder voor Wera VDE wisselklingen
• VDE draaimoment handgereedschap 7516 met 5 vooringestelde waarden (2,4; 2,8; 3,2; 3,6; 4,0 Nm)
• Snelheid: Extreem snelle instelling van de aandraaimomenten
• Veilig: draaimomentfunctie voor rechtsom/anticlockwise aanhalen die niet kan worden overgedraaid
• Koppelvergrendelfunctie: voor hoge los- en vastdraaimomenten zonder koppel
• Met vrijloophuls en houder voor Wera VDE wisselklingen
| Artikelnr. | WL90440 |
| Model | 7516 VDE Kraftform Safe-Torque Speed |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05075876001 |
| Lengte | 199 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Lengte met verpakking | 199 mm |
| Breedte met verpakking | 66 mm |
| Hoogte met verpakking | 36 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | ja |
| ESD-compatibel | nee |
| Koppel | 2,4 – 4 Nm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |