Elektronische kruiskopschroevendraaier, PZ 0 x 60 mm
Hoogwaardige Wera microschroevendraaier voor mechanisch precisie-schroeven. Bliksemsnel draaien is mogelijk door de hand op de roterende dop te laten rusten en dankzij de sneldraaizone onder de roterende dop. Geen tijdrovend opnieuw draaien meer. Krachtzone met geïntegreerde zachte zones zorgt voor de overdracht van hoge los- en vastdraaimomenten. Precisiezone voor de juiste draaihoek bij instelwerkzaamheden. De Wera Black Point punt biedt een precieze pasvorm en geoptimaliseerde corrosiebescherming. Take it easy gereedschapzoeker met kleurcodering volgens profiel en maataanduiding - voor het snel en eenvoudig vinden van het benodigde gereedschap.
• Kraftform Micro schroevendraaier geschikt voor Pozidriv schroeven
• Meer-componenten Kraftform Micro handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• De Wera Black Point punt biedt een precieze pasvorm en optimale corrosiebescherming
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens profiel en maataanduiding
• Met anti-rolbescherming en draaibare dop voor snel draaien
• Kraftform Micro schroevendraaier geschikt voor Pozidriv schroeven
• Meer-componenten Kraftform Micro handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• De Wera Black Point punt biedt een precieze pasvorm en optimale corrosiebescherming
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens profiel en maataanduiding
• Met anti-rolbescherming en draaibare dop voor snel draaien
| Artikelnr. | WL90680 |
| Model | 2055 PZ |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05118030001 |
| Lengte | 157 mm |
| Breedte | 13 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Lengte met verpakking | 244 mm |
| Breedte met verpakking | 82 mm |
| Hoogte met verpakking | 24 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| VDE | nee |
| Schroeftype | PZ0 |
| ESD-compatibel | nee |
| Bladlengte | 60 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |