Vouwtas Kraftform Kompakt Vario RA 7, leeg, 200 x 80 mm
Robuuste, lege vouwtas voor plaatsbesparende opslag en transport van Kraftform Kompakt Vario RA 7 gereedschapssets; voor Kraftform Kompakt Vario RA 7 gereedschapsset; leeg
• Robuust materiaal en laag gewicht zorgen voor optimaal transport
• Sterke klittenbandsluiting voorkomt onbedoeld openen en verlies van het gereedschap
• Compact ontwerp voor ruimtebesparend opbergen
• Compatibel met Wera 2go
• Lichtgewicht voor eenvoudig transport
• Robuust materiaal en laag gewicht zorgen voor optimaal transport
• Sterke klittenbandsluiting voorkomt onbedoeld openen en verlies van het gereedschap
• Compact ontwerp voor ruimtebesparend opbergen
• Compatibel met Wera 2go
• Lichtgewicht voor eenvoudig transport
| Artikelnr. | WL91002 |
| Model | 9436 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05136488001 |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte met verpakking | 200 mm |
| Breedte met verpakking | 80 mm |
| Hoogte met verpakking | 45 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |