Vouwtas Kraftform Kompakt Vario RA, zonder gereedschap, 200 x 95 mm
Robuuste vouwtas voor ruimtebesparend opbergen van gereedschap; ideaal voor mobiele toepassingen omdat het gebruikte materiaal licht en stabiel is; voor Kraftform Kompakt Vario RA gereedschapsset; zonder gereedschap.
• Robuust materiaal en laag gewicht zorgen voor optimaal transport
• Sterke klittenbandsluiting voorkomt onbedoeld openen en verlies van het gereedschap
• Compact ontwerp voor ruimtebesparend opbergen
• De tas kan ook open worden opgehangen dankzij de ophanglus
• Compatibel met Wera 2go
• Robuust materiaal en laag gewicht zorgen voor optimaal transport
• Sterke klittenbandsluiting voorkomt onbedoeld openen en verlies van het gereedschap
• Compact ontwerp voor ruimtebesparend opbergen
• De tas kan ook open worden opgehangen dankzij de ophanglus
• Compatibel met Wera 2go
| Artikelnr. | WL91025 |
| Model | 9580 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05136554001 |
| Lengte | 300 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Lengte met verpakking | 300 mm |
| Breedte met verpakking | 130 mm |
| Hoogte met verpakking | 50 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |