Soldeerbout B500-B voor B.IRON, zonder soldeerstift
B.500 is perfect voor continu en intensief werk met grotere componenten of componenten die met geslepen oppervlakken verbonden zijn.
De korte afstand tussen stift en handvat zorgt voor een uitzonderlijke controle en de ongekende bewegingsvrijheid optimaliseert het werk in gebieden buiten de werkbank.
Per batterijlading kunnen tot 500 middelgrote SMD-soldeerverbindingen worden gemaakt.
Opladen van het gereedschap gaat snel en moeiteloos dankzij de geïntegreerde lader*.
Kenmerken:
• Ligt perfect in de hand van de gebruiker en maakt het soldeerproces nog comfortabeler.
• Volledig compatibel met de C210 patronenreeks.
• Energiebesparende modus die kan worden geactiveerd door de dop te vervangen.
• Het intelligente warmtebeheer van JBC zorgt voor een extreem snel temperatuurherstel en bereikt 350 °C in minder dan 3 seconden.
• Met de app kun je de matrijsparameters op afstand bedienen en configureren vanaf elk apparaat met Bluetooth.
* Als je geen laadstation hebt, moet je eerst B.IRON 500 aanschaffen.
De korte afstand tussen stift en handvat zorgt voor een uitzonderlijke controle en de ongekende bewegingsvrijheid optimaliseert het werk in gebieden buiten de werkbank.
Per batterijlading kunnen tot 500 middelgrote SMD-soldeerverbindingen worden gemaakt.
Opladen van het gereedschap gaat snel en moeiteloos dankzij de geïntegreerde lader*.
Kenmerken:
• Ligt perfect in de hand van de gebruiker en maakt het soldeerproces nog comfortabeler.
• Volledig compatibel met de C210 patronenreeks.
• Energiebesparende modus die kan worden geactiveerd door de dop te vervangen.
• Het intelligente warmtebeheer van JBC zorgt voor een extreem snel temperatuurherstel en bereikt 350 °C in minder dan 3 seconden.
• Met de app kun je de matrijsparameters op afstand bedienen en configureren vanaf elk apparaat met Bluetooth.
* Als je geen laadstation hebt, moet je eerst B.IRON 500 aanschaffen.
| Artikelnr. | WL91702 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | B500-B |
| Lengte | 220 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart turquoise |
| Incl. batterij | nee |
| Temperatuurbereik °C | 100 – 450 °C |
| Temperatuurstabiliteit °C | ±1,5 °C / ±3 °F |
| Maximaal vermogen | 24 W |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |