Zwenkarm met dubbele handsteun voor PHSEK voorverhittingsset
RHSD biedt een steunpunt voor elke hand, wat een meer ontspannen werkhouding mogelijk maakt en vermoeidheid vermindert. Het is perfect voor nauwkeurige werkprocessen zoals het plaatsen van componenten, solderen, werken met een pincet of soldeertoevoer.
Hij bevat de scharnierende rechterhandsteun HRR en de scharnierende linkerhandsteun HRL, zodat je indien nodig met beide handen tegelijk kunt werken.
De basisplaat is ook ontworpen voor gebruik met de PHSEK voorverwarmingsset.
Technische gegevens:
• Afmetingen van de basis: 270 x 410 mm / 10.6 x 16.2 inches
• Hoogte: 205 mm
• Hoogte arm: 200 mm / 7.87 inch
• Lengte van de arm: 498 mm / 19,61 inch
Hij bevat de scharnierende rechterhandsteun HRR en de scharnierende linkerhandsteun HRL, zodat je indien nodig met beide handen tegelijk kunt werken.
De basisplaat is ook ontworpen voor gebruik met de PHSEK voorverwarmingsset.
Technische gegevens:
• Afmetingen van de basis: 270 x 410 mm / 10.6 x 16.2 inches
• Hoogte: 205 mm
• Hoogte arm: 200 mm / 7.87 inch
• Lengte van de arm: 498 mm / 19,61 inch
| Artikelnr. | WL91822 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | RHSD-A |
| Lengte | 415 mm |
| Breedte | 360 mm |
| Hoogte | 205 mm |
| Lengte met verpakking | 474 mm |
| Breedte met verpakking | 368 mm |
| Hoogte met verpakking | 195 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 18,66 in |
| Breedte met verpakking in inches | 14,49 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 7,68 in |
| Leveringsomvang | 1x basis + schacht 1x HRL scharnierende linkerhandsteun 1x HRR scharnierende rechterhandsteun |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Productserie | RHSD |
| Bijpassende accessoires | PHSE, PHSEK, PHSS |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |