Geleidingsset voor AL250, Ø 0,9-1,0 mm, zonder perforatie
Compatibel met soldeerdraden met een diameter van 0,9-1,0 mm.
De geleidingsset kan eenvoudig vervangen worden afhankelijk van de gebruikte soldeerdraad.
De geleidingsset is compatibel met het ALE-soldeerstation met automatische draadaanvoer.
• Lengte van de geleidebuis: 126 cm / 49.6 in
De geleidingsset kan eenvoudig vervangen worden afhankelijk van de gebruikte soldeerdraad.
De geleidingsset is compatibel met het ALE-soldeerstation met automatische draadaanvoer.
• Lengte van de geleidebuis: 126 cm / 49.6 in
| Artikelnr. | WL91847 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | GALE10D-B |
| Lengte met verpakking | 245 mm |
| Breedte met verpakking | 185 mm |
| Hoogte met verpakking | 45 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 9,65 in |
| Breedte met verpakking in inches | 7,28 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 1,77 in |
| Leveringsomvang | 1x geleidingsset 1x inlaatmondstuk 1x aandrijfwiel 1x steunwiel 1x tegenwiel 1x tussensproeier 1x uitlaatmondstuk 2x inbusschroeven 3x stelschroeven |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | GALE |
| Bijpassende accessoires | ALE250, ALE |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |