Zwenkarm met dubbele handsteun, tafelbevestiging
De RHTD biedt een steunpunt voor elke hand, maakt een meer ontspannen houding mogelijk en vermindert vermoeidheid. Hij is perfect voor nauwkeurige werkprocessen zoals het plaatsen van componenten, solderen, werken met een pincet of soldeertoevoer.
Hij omvat de scharnierende rechterhandsteun HRR en de scharnierende linkerhandsteun HRL, zodat je indien nodig met beide handen tegelijk kunt werken.
Bij de levering is een flens inbegrepen die eenvoudig op de werkbank kan worden geschroefd.
Technische gegevens:
• Hoogte: 205 mm
• Lengte arm: 498,1 mm / 19,6 in
Hij omvat de scharnierende rechterhandsteun HRR en de scharnierende linkerhandsteun HRL, zodat je indien nodig met beide handen tegelijk kunt werken.
Bij de levering is een flens inbegrepen die eenvoudig op de werkbank kan worden geschroefd.
Technische gegevens:
• Hoogte: 205 mm
• Lengte arm: 498,1 mm / 19,6 in
| Artikelnr. | WL91905 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | RHTD-A |
| Lengte | 350 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Lengte met verpakking | 474 mm |
| Breedte met verpakking | 368 mm |
| Hoogte met verpakking | 195 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 18,66 in |
| Breedte met verpakking in inches | 14,49 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 7,68 in |
| Leveringsomvang | 1x flens + as 1x HRL scharnierende linkerhandsteun 1x HRR scharnierende rechterhandsteun |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Productserie | RHTD |
| Bijpassende accessoires | PHNEK, PHSEK, PHBEK, PHXLEK, PHBS, PHSS, PHNS, PHXLS |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |