Soldeerpincet voor B.IRON
B.TWEEZERS zijn ideaal voor het bewerken van ultrakleine SMD-componenten op dichtbevolkte printplaten. Ze hebben een verstelsysteem dat zorgt voor een precieze verticale en rotatie-uitlijning van de patronen, waardoor een nauwkeurige en symmetrische positionering van de punten mogelijk is.
Dankzij hun ongeëvenaarde bewegingsvrijheid zijn ze ideaal voor het werken onder een vergrootglas of op plaatsen buiten de werkbank.
Per batterijlading kunnen tot 60 SMD-nabewerkingen worden uitgevoerd.
• Speciaal ontworpen om comfort en precisie te garanderen.
• Volledig compatibel met de C115 cartridgeserie.
• JBC's intelligente thermische beheer zorgt voor een extreem snel temperatuurherstel, tot 350 °C in minder dan 3 seconden.
• De temperatuurnauwkeurigheid is +/- 3 %.
• Je kunt de matrijsparameters op afstand bedienen en configureren via de app vanaf elk apparaat met Bluetooth.
• Oplaadtijd: 45 minuten
• Patronen zijn niet inbegrepen.
Dankzij hun ongeëvenaarde bewegingsvrijheid zijn ze ideaal voor het werken onder een vergrootglas of op plaatsen buiten de werkbank.
Per batterijlading kunnen tot 60 SMD-nabewerkingen worden uitgevoerd.
• Speciaal ontworpen om comfort en precisie te garanderen.
• Volledig compatibel met de C115 cartridgeserie.
• JBC's intelligente thermische beheer zorgt voor een extreem snel temperatuurherstel, tot 350 °C in minder dan 3 seconden.
• De temperatuurnauwkeurigheid is +/- 3 %.
• Je kunt de matrijsparameters op afstand bedienen en configureren via de app vanaf elk apparaat met Bluetooth.
• Oplaadtijd: 45 minuten
• Patronen zijn niet inbegrepen.
| Artikelnr. | WL91992 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | BP-A |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte met verpakking | 220 mm |
| Breedte met verpakking | 75 mm |
| Hoogte met verpakking | 30 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 8,66 in |
| Breedte met verpakking in inches | 2,95 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 1,18 in |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | B.IJZER |
| Stroom | 15 W |
| Spanning | 7,4 V |
| Samensmelten | 180 A |
| Temperatuurbereik °C | 200 – 450 °C |
| Temperatuurbereik °F | 390 – 840 °F |
| Bijpassende accessoires | C115 Kartuschen, BCB - Ladestation B.IRON, H2466 Halterung, H2467 Halterung |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
Productgalerij overslaan
Accessoires
B-Iron soldeerstation met B.IRON pincet, met draagbaar display
Normale prijs:
€ 814,24
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL92414
Fabrikantnr.
BIP-5B
Soldeerstift beitel speciale vorm, 1,8 mm, C115P012
Normale prijs:
€ 123,22
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83281
Fabrikantnr.
C115P012
Soldeer/Desoldeerpunt voor Nano Soldeerbout NT115
Normale prijs:
€ 63,09
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL69754
Fabrikantnr.
C115132
Soldeerstift beitelvormig 2 x 0,35 mm, C115131
Normale prijs:
€ 63,09
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL46352
Fabrikantnr.
C115131
Soldeerstift beitelvormig, 6 x 1 mm, C115
Normale prijs:
€ 48,06
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL46351
Fabrikantnr.
C115115
Mesvormige soldeerstift, B: 2,8 mm, C115129
Normale prijs:
€ 63,09
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL46284
Fabrikantnr.
C115129
Bladvormige soldeerstift, B: 3,8 mm, C115111
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL46249
Fabrikantnr.
C115111
Bladvormige soldeerstift, 2,5 x 0,3 mm, C115212
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45912
Fabrikantnr.
C115212
Populair
Soldeerstift beitelvormig, 1 x 0,3 mm, C115213
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45689
Fabrikantnr.
C115213
Populair
Mesvormige soldeerstift, 1 x 0,2 mm, C115120
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45582
Fabrikantnr.
C115120
Soldeerstift beitelvormig, 1 x 0,2 mm, C115125
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45432
Fabrikantnr.
C115125
Populair
Soldeerstift conisch gebogen, D: 0,1 mm, C115124
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45356
Fabrikantnr.
C115124
Populair
Soldeerstift beitelvormig, 1,3 x 0,3 mm, C115221
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45355
Fabrikantnr.
C115221
Soldeerstift conisch, D: 0,5 mm, C115106
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45170
Fabrikantnr.
C115106
Soldeerstift afgeschuind, D: 1 mm, C115127
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45074
Fabrikantnr.
C115127
Soldeerstift afgeschuind, D: 0,6 mm, C115109
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45041
Fabrikantnr.
C115109
Populair
Soldeerstift concaaf, D: 0,1 mm, C115128
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45039
Fabrikantnr.
C115128
Beitelvormige soldeerstift, 1,6 x 0,3 mm, C115222
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45017
Fabrikantnr.
C115222
Populair
Beitelvormige soldeerstift, 2,4 x 0,6 mm, C115223
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45013
Fabrikantnr.
C115223
Soldeerstift beitelvormig, 1,8 x 0,5 mm, C115214
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL45012
Fabrikantnr.
C115214
Populair
Soldeerstift beitelvormig, 1,8 x 0,5 mm, C115114
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44956
Fabrikantnr.
C115114
Populair
Soldeerstift conisch gebogen, D: 0,1 mm, C115118
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44725
Fabrikantnr.
C115118
Populair
Soldeerstift conisch gebogen, D: 0,5 mm, C115110
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44724
Fabrikantnr.
C115110
Populair
Soldeerstift conisch gebogen, D: 0,3 mm, C115105
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44723
Fabrikantnr.
C115105
Soldeerstift beitelvormig, 0,2 x 0,1 mm, C115116
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44722
Fabrikantnr.
C115116
Populair
Beitelvormige soldeerstift, 1 x 0,3 mm, C115113
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44721
Fabrikantnr.
C115113
Populair
Soldeerstift beitelvormig, 0,6 x 0,3 mm, C115108
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44720
Fabrikantnr.
C115108
Populair
Soldeerstift conisch, D: 0,8 mm, C115107
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44719
Fabrikantnr.
C115107
Bladvormige soldeerstift, 3,5 x 0,7 mm, C115211
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44510
Fabrikantnr.
C115211
Soldeerstift conisch, D: 0,1 mm, C115126
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44504
Fabrikantnr.
C115126
Populair
Mesvormige soldeerstift, 2,5 x 0,3 mm, C115112
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL44503
Fabrikantnr.
C115112
Populair
Soldeerstift conisch, D: 0,1 mm, C115101
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL43555
Fabrikantnr.
C115101
Soldeerstift beitelvormig, 0,4 x 0,2 mm, C115117
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL43554
Fabrikantnr.
C115117
Populair
Soldeerstift conisch, D: 0,3 mm, C115103
Normale prijs:
€ 42,05
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL43553
Fabrikantnr.
C115103