4-kanaals voedingseenheid, 230 V
De DME regeleenheid maakt de gelijktijdige werking van minstens vier soldeer- of desoldeergereedschappen mogelijk en is volledig compatibel met 13 JBC gereedschappen en levert tot 150 W per gereedschap.
• Deze heeft een ontwerp in DDE-stijl met een interface met zeven knoppen voor een robuustere en intuïtievere gebruikerservaring.
• Hij heeft een schakelende voeding en verbeterde thermische prestaties. Hij werkt met het JBC Most Efficient Soldering System en slaap- en sluimerstanden om een hoge efficiëntie, temperatuurstabiliteit en een langere levensduur van de soldeerstift te garanderen.
• Als er twee of meer tools zijn aangesloten, biedt het station een gesplitst scherm voor eenvoudige controle en bediening van alle actieve kanalen. Er is ook een aansluiting voor een voetpedaal beschikbaar.
• De geïntegreerde USB-poort maakt software-updates, het maken van diagrammen en parameterbeheer rechtstreeks vanaf de pc mogelijk.
• Het apparaat is compatibel met de MSE-B, MVE-A en MNE-A modules (niet compatibel met MSE-A).
• Piekvermogen: 150 W per gereedschap
• Piekspanning/weerstand: Voldoet aan en overtreft ANSI/ESD S20.20 en IPC J-STD-001F
• Nauwkeurigheid temperatuur: +/-3 % (bij gebruik van een referentiecartridge)
• Aansluitingen: USB-A voor firmware-update, afbeeldingen en profielen; USB-B voor PC-communicatie; RJ12 voor afzuigapparaat/randapparatuur/robots
• Deze heeft een ontwerp in DDE-stijl met een interface met zeven knoppen voor een robuustere en intuïtievere gebruikerservaring.
• Hij heeft een schakelende voeding en verbeterde thermische prestaties. Hij werkt met het JBC Most Efficient Soldering System en slaap- en sluimerstanden om een hoge efficiëntie, temperatuurstabiliteit en een langere levensduur van de soldeerstift te garanderen.
• Als er twee of meer tools zijn aangesloten, biedt het station een gesplitst scherm voor eenvoudige controle en bediening van alle actieve kanalen. Er is ook een aansluiting voor een voetpedaal beschikbaar.
• De geïntegreerde USB-poort maakt software-updates, het maken van diagrammen en parameterbeheer rechtstreeks vanaf de pc mogelijk.
• Het apparaat is compatibel met de MSE-B, MVE-A en MNE-A modules (niet compatibel met MSE-A).
• Piekvermogen: 150 W per gereedschap
• Piekspanning/weerstand: Voldoet aan en overtreft ANSI/ESD S20.20 en IPC J-STD-001F
• Nauwkeurigheid temperatuur: +/-3 % (bij gebruik van een referentiecartridge)
• Aansluitingen: USB-A voor firmware-update, afbeeldingen en profielen; USB-B voor PC-communicatie; RJ12 voor afzuigapparaat/randapparatuur/robots
| Artikelnr. | WL92356 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | DME-2B |
| Lengte | 232 mm |
| Breedte | 148 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Lengte met verpakking | 258 mm |
| Breedte met verpakking | 328 mm |
| Hoogte met verpakking | 208 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 10,16 in |
| Breedte met verpakking in inches | 12,91 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 8,19 in |
| Leveringsomvang | 1x besturingseenheid |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | DME |
| Stroom | 200 W |
| Spanning | 230 V |
| Temperatuurbereik °C | 90 – 450 °C |
| Temperatuurbereik °F | 190 – 840 °F |
| Bijpassende accessoires | MSE-B, MVE-A, MNE-A, PA120, AM120, HT420, AT420, T210, T210N, T245, T245N, DS360, DT530, DR560, AP250, KNE, GN, P305, CHB, FAE1, FAE1P, FAE2, FAE1 KIT1, FAE1 KIT2 |
| Temperatuurstabiliteit °C | 1,5 °C +/- |
| Temperatuurstabiliteit °F | 3 °F +/- |
| Omgevingstemperatuur | 10 – 40 °C |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
Productgalerij overslaan
Accessoires
ESD-afzuigunit FAE1-2C voor soldeerdampen, 180 m³/u, 230 V
Normale prijs:
€ 1.558,11
Beschikbaar
Artikelnr.
WL84881
Fabrikantnr.
FAE1-2C
MSE-module, elektrische desoldeerpomp
Normale prijs:
€ 663,45
Beschikbaar
Artikelnr.
WL84015
Fabrikantnr.
MSE-B
DT530-A haakse desoldeerbout
Normale prijs:
€ 552,88
Beschikbaar
Artikelnr.
WL84013
Fabrikantnr.
DT530-A
ESD-afzuigkit FAE1-1K2B voor soldeerdampen, voor 2 werkstations, 180 m³/h, 120 V
Normale prijs:
€ 2.161,25
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83780
Fabrikantnr.
FAE1-1K2D
Stikstofmeet- en regelsysteem KNE-B voor DDE, DME en HDE regeleenheden
Normale prijs:
€ 1.030,36
Beschikbaar
Artikelnr.
WL71764
Fabrikantnr.
KNE-B
ESD-afzuigunit FAE2-5B voor soldeerdampen, voor 2 werkstations, 290 m³/h, 230 V
Normale prijs:
€ 3.669,10
Beschikbaar
Artikelnr.
WL46829
Fabrikantnr.
FAE2-5B
Instelbaar desoldeerpincet voor C420 soldeerpunten
Normale prijs:
€ 216,13
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL46473
Fabrikantnr.
AT420-A
Micro desoldeerpincet, verstelbaar, AM120-A
Normale prijs:
€ 211,10
Beschikbaar
Artikelnr.
WL45639
Fabrikantnr.
AM120-A
Stikstofsoldeerbout 20 W, T210-NA
Normale prijs:
€ 154,81
Beschikbaar
Artikelnr.
WL39038
Fabrikantnr.
T210-NA
Stikstofdebietregelaar MNE-A voor DDE-, DME- en HDE-regelapparaten
Normale prijs:
€ 814,24
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35817
Fabrikantnr.
MNE-A
ESD Soldeerpistool voor modulaire stations, AP250-B
Normale prijs:
€ 246,28
Beschikbaar
Artikelnr.
WL32736
Fabrikantnr.
AP250-B
Pedaal P-305 met aansluitdoos, voetschakelaar voor JBC-voedingen
Normale prijs:
€ 321,03
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL28088
Fabrikantnr.
P-305
Populair
Desoldeerbout voor DI-2A / DD-2A / DM-2A, DR560-A
Normale prijs:
€ 507,64
Beschikbaar
Artikelnr.
WL25143
Fabrikantnr.
DR560-A
Desoldeerbout voor MD 2964/2965 of DS-2A/DV-2A, DS360-A
Normale prijs:
€ 507,64
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL25142
Fabrikantnr.
DS360-A
Stikstofgenerator GN-A, module voor het genereren van N²
Normale prijs:
€ 2.462,82
Beschikbaar
Artikelnr.
WL25092
Fabrikantnr.
GN-A
Stikstofsoldeerbout, AD 2245-170 / T245-NA
Normale prijs:
€ 172,90
Beschikbaar
Artikelnr.
WL23677
Fabrikantnr.
T245-NA
CHB-adapter voor directe aansluiting van soldeerbouten op DDE / DME / HDE-stations
Normale prijs:
€ 48,15
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL19555
Fabrikantnr.
CHB-B
Microdesoldeerpincet voor modulaire stations, PA120-A
Normale prijs:
€ 175,92
Beschikbaar
Artikelnr.
WL18195
Fabrikantnr.
PA120-A
Desoldeerpincet 2 x 50 W, HT420-A
Normale prijs:
€ 175,92
Beschikbaar
Artikelnr.
WL13302
Fabrikantnr.
HT420-A
Populair
Populair
T210-A soldeerbout voor alle voedingseenheden, vanaf AD-2200, T210-A / AD 2210.
Normale prijs:
€ 71,37
Beschikbaar
Artikelnr.
WL13282
Fabrikantnr.
T210-A