Draagbaar display 8,6" voor B.IRON
Het apparaat heeft een 8,6-inch glazen display en een geïntegreerd Android-besturingssysteem, dat een gestructureerde en duidelijke bediening mogelijk maakt.
De nieuwste versie van de B.IRON app is geïnstalleerd voor het configureren en bedienen van het systeem. Een geïntegreerde 5000 mAh batterij en 64 GB intern geheugen (ROM) zijn beschikbaar voor mobiel gebruik, bijvoorbeeld voor het opslaan van proces- en soldeergegevens.
Indien nodig kan het display rechtstreeks via de USB-poort worden bediend en tegelijkertijd worden opgeladen met de meegeleverde USB-kabel.
Technische gegevens
• Schermgrootte: 8,6"
• Besturingssysteem: Android 14
• Connectiviteit: Bluetooth 5.0
• Opslagcapaciteit (ROM): 64 GB
• Werkgeheugen (RAM): 4 GB
• Batterij: Li-Ion 3,7 V / 5000 mAh
• Laadstroom: 5 V / 2 A
Gewicht en afmetingen
• 630 g (1,39 lb)
• 850 g (1,87 lb)
• 380 x 160 x 85 mm
De nieuwste versie van de B.IRON app is geïnstalleerd voor het configureren en bedienen van het systeem. Een geïntegreerde 5000 mAh batterij en 64 GB intern geheugen (ROM) zijn beschikbaar voor mobiel gebruik, bijvoorbeeld voor het opslaan van proces- en soldeergegevens.
Indien nodig kan het display rechtstreeks via de USB-poort worden bediend en tegelijkertijd worden opgeladen met de meegeleverde USB-kabel.
Technische gegevens
• Schermgrootte: 8,6"
• Besturingssysteem: Android 14
• Connectiviteit: Bluetooth 5.0
• Opslagcapaciteit (ROM): 64 GB
• Werkgeheugen (RAM): 4 GB
• Batterij: Li-Ion 3,7 V / 5000 mAh
• Laadstroom: 5 V / 2 A
Gewicht en afmetingen
• 630 g (1,39 lb)
• 850 g (1,87 lb)
• 380 x 160 x 85 mm
| Artikelnr. | WL92436 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | PDS-C |
| Lengte met verpakking | 380 mm |
| Breedte met verpakking | 160 mm |
| Hoogte met verpakking | 85 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 14,96 in |
| Breedte met verpakking in inches | 6,3 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 3,35 in |
| Leveringsomvang | 1x PDS draagbare beeldscherm 8,6" 1x USB-A naar USB-C kabel |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Bijpassende accessoires | BCB |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |