Soldeerstift 5 x 1,7 mm, C250436E
Geschikt voor grote soldeerverbindingen met een hoog vermogen.
Deze cartridge is ontwikkeld met een dikkere soldeerlaag, waardoor deze tip ideaal is voor veeleisend en repeterend werk in serieproductie. Een dikkere soldeerlaag verlaagt het thermisch rendement.
C250-patronen zijn speciaal ontwikkeld voor gebruik met de ALE250 automatische soldeerbout en de AP250 manuele soldeerbout. Deze gereedschappen doseren precieze hoeveelheden en maken solderen met één hand mogelijk.
Deze patronen kunnen worden uitgelijnd met behulp van de draaisluiting die in het gereedschap is geïntegreerd.
Dankzij intelligent warmtebeheer gaan ze vijf keer langer mee dan andere merken.
Deze cartridge is ontwikkeld met een dikkere soldeerlaag, waardoor deze tip ideaal is voor veeleisend en repeterend werk in serieproductie. Een dikkere soldeerlaag verlaagt het thermisch rendement.
C250-patronen zijn speciaal ontwikkeld voor gebruik met de ALE250 automatische soldeerbout en de AP250 manuele soldeerbout. Deze gereedschappen doseren precieze hoeveelheden en maken solderen met één hand mogelijk.
Deze patronen kunnen worden uitgelijnd met behulp van de draaisluiting die in het gereedschap is geïntegreerd.
Dankzij intelligent warmtebeheer gaan ze vijf keer langer mee dan andere merken.
| Artikelnr. | WL92596 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | C250436E |
| Lengte | 127 mm |
| Breedte | 31 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | C250 |
| Vorm van de soldeerpunt | beitelvormig |
| Tiplengte | 7,3 mm |
| Tipbreedte | 5 mm |
| Puntdikte | 1,7 mm |
| Bijpassende accessoires | AP250, ALE250 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |