Weller Xcelite Teflon® vervangingsmes voor SAS32120 draadstripper
Het Weller® Xcelite® Teflon® vervangingsmes voor de SAS32120 draadstripper is geschikt voor het strippen van Teflon® isolatie van 28-12 AWG.
• De set bevat pocket clip schroevendraaiers voor sleufschroeven en Phillips® kruiskopschroeven.
• Lemmet gemaakt van AISI 6150 chroom vanadium staal
• Voorgevormd, stevig handvat
• Praktische draagtas van vinyl
• De set bevat pocket clip schroevendraaiers voor sleufschroeven en Phillips® kruiskopschroeven.
• Lemmet gemaakt van AISI 6150 chroom vanadium staal
• Voorgevormd, stevig handvat
• Praktische draagtas van vinyl
| Artikelnr. | WL92972 |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | SAS3210TRB |
| Lengte met verpakking | 53,34 mm |
| Breedte met verpakking | 50,8 mm |
| Hoogte met verpakking | 50,8 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Straße 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |